pan. To nie tak działa.
Patrz na wykres i wycenę.
Patrz na co trzeba, a nie "kolorowe gazety czytasz".
Ale sprzedaj. Droga wolna.
Teraz to brać trzeba, nie oddawać. Chcesz zarobić, czekaj, chcesz tracić - oddaj.
Na już to dzisiaj tylko w mordę można dostać.
Ja to z takich akcji żyję, bo można tanio papier dostać.
Trzeba było tylko zaczekać.
Zawsze tak jest.
Od lat.