Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,48 zł , zmiana od tamtej pory: -84,92%

Re: Nie było to dla mnie istotne.

Zgłoś do moderatora
Ciekawe czy twoje wnioski są słuszne. Wkład wcale nie musi być pieniężny. Ale jeśli masz rację to ile zebrali od inwestorów?
3 mln + X
Gry jakoś po 400 k miały być Zdaje się 3 już robią,a nawet powinni kończyć bo testy przecież. To coś koło 5 mln pln.
Czy to dużo czy to mało?

Zamknięcie emisji I 31/01, ale mogą cały czas ogłaszać, nabór nieustanny. Oczywiście za co raz większą cenę bo będą produkty na rynku. Wychodzi na to że kto pierwszy ten lepszy
Ciekawe kto wchodzi. Z punktu widzenia największego udziałowca lepiej kilku mniejszych niż jeden gigant. Myślę że zostawi sobie pakiet,
W przyszłym tygodniu to będzie "strzał"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,54% 0,37 2024-05-16 15:46:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.