Dnia 2018-02-13 o godz. 15:45 ~Piter napisał(a):
> Do posiadaczy akcji nie brońcie kursu ,kto chce sprzedać niech sprzedaje niżej sam bym jeszcze dokupił!!!!!
> To nie ma sensu ,kto robi w ga..cie i tak sprzeda przy pierwszym durnym wpisie na forum -nie wierzą w spółke sprzedawać i dać zarobić innym.Kurs jest cały czas blokowany na poziomie 1zł i odpupywany niżej -i tak w koło Macieju :-)
> Cwaniacy sprzedającey swoje akcje przy poziomie 1zł i tak zostaną na peronie bo po info tłok bedzie duży.
naiwny jestes