Dnia 2010-12-08 o godz. 11:51 ~złoty strzał napisał(a):
> Wczoraj tak chętnie zwalali poniżej dzisiejszego poziomu, a
> dziś co?
Sytuacja wraca powoli do 'normy'. Było przez chwilę 2,81 teraz już schodzimy do 2,78 - bedzie bez zmian, a jeśli już to na pewno nie na lepsze.
Co by nie mówić, obserwowanie sytuacji Cognora (tudzież dyskusji na tym forum) samo w sobie jest wciągające :)