Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,98 zł , zmiana od tamtej pory: -22,49%

Re: Nie brac teraz

Zgłoś do moderatora
A pisz sobie co chcesz. Dla mnie Twoje wpisy maja spowodowac korzysc tylko i wylacznie dla Ciebie. Sprzedales i swoimi wpisami namawiasz ludzi do sprzedazy lub nie kupowania tych akcji, tylko dlatego ze chcesz spowodowac spadek ceny i odkupic po 60gr. Znajde kilku akcjonariuszy ktorzy uwazaja podobnie i czuja sie poszkodowani przez Twoje wpisy . Zaloze Ci pare spraw cywilnych. Robie screeny od pierwszego Twojego wpisu. Tylko zebys nie mial do mnie kiedys prtensji. Ja mam sporo czasu i kasy . Ci ktorzy mnie znaja na tym forum wiedza ze nie rzucam slow na wiatr.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.