Nie rozumiem? Jak jedynym zrodlem finansowania? Nabieraja kapuchy z tej emisji a ponoc branza gierTworcow ma dostac nawet dofinansowania. Chwala Polskich projektantow gier na calym swiecie. Cala ta branza mocno sie rozwija. Ale MGS z takimi kontraktami od miesiaca rozpalaja wyobraznie no przyznajcie sami?