Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,45 zł , zmiana od tamtej pory: -59,42%
W tym przypadku przewoźnicy wskazują również na brak flot transportowych. Dziś są tylko cztery firmy: Ukrrichflot, Danube Shipping Company, KDM Shipping Public Ltd i Nibulon. Teoretycznie statki tych firm powinny wystarczyć na transport 10-12 milionów ton ładunku rocznie. Ale znaczna część takiej floty - zużyta i nieodpowiednia do transportu. Nowoczesna flota w dużych ilościach ma tylko "Nibulon", ale firma tylko transportuje swój ładunek.
https://mind.kiev.ua/publications/20175570-proti-techiyi-shcho-zavazhae-zrobiti-dnipro-sudnoplavnim
  • News Autor: ~Mariak
  • Re: News Autor: ~mariak
  • Re: News Autor: ~zaba

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.