Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  241,50 zł , zmiana od tamtej pory: 227,12%

Re: Neuca i potencjał wzrostu w 2019 roku

Zgłoś do moderatora
potencjał wzrostu dla Neuci jest duży,wypłata dywidendy,rosnace przychody,zyski,aktywa,tylko na GPW to grają dla spekulacji ,a najbradziej na spółkach gemowych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA -1,00% 790,00 2025-11-14 17:00:00
2025-10-16
Transakcja na akcjach
2025-09-23
Nabycie akcji własnych
2025-09-09
Oferta zakupu akcji
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.