Forum Giełda +Dodaj wątek
Pozyjemy , zobaczymy
Na miejscu amerykańców z Third Avenue za drogiego dolara /po 3 pln/ kupiłbym pakiet
6 % od Banka Akros ,miałbym już 24% +6%=30 % ,resztę do 33 % dokupiłbym na rynku,
/3% akcji to ok. 12 mln/ i ogłosiłbym wezwanie po 3,3 pln np. i przejałbym firmę.
Cena za 1 akcję w USD wynosiłaby w granicach 1-1,1 USD przy cenie 3,0 pln za dolara
Czyli Third Avenue ma mozliwość po 1 -1,1 USD przejąć firmę.
Czy to możliwe?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETIA 0,00% 6,94 2021-07-29 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.