Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,30 zł , zmiana od tamtej pory: -15,70%

Re: Netflix

Zgłoś do moderatora
Jestem tu od dawna. Jrh był balonem pompowanym ustawkami i zupełnym brakiem fundamentów a jedynie dmuchaniem innym mniejszych balonów, o czym tam z przyjemnością pisałem, który z hukiem pękł. Tu mowa o zdrowych podstawach ale co szybko rośnie często i szybciej potem spada. Uważaj bo jak trafisz tu korektę to strat z Jrh tu nie odrobisz.
  • Netflix Autor: ~Bioliq
  • Re: Netflix Autor: ~biszkopt
  • Re: Netflix Autor: ~Bioliq
  • Re: Netflix Autor: ~Bioliq

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 1,62% 18,80 2022-05-25 13:28:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.