Dnia 2018-04-11 o godz. 11:08 bankier1112 napisał(a):
> nic nie mogę wysłać
Niedaleko hali Podpromie w Rzeszowie mają powstać dwa 12-sto piętrowe bloki. (PATRYK OGORZAŁEK)
Jeden z bardziej zaniedbanych fragmentów Rzeszowa, okolice ul. Lenartowicza, ma się zmienić nie do poznania. Hala na Podpromiu wkrótce zostanie rozbudowana, za nią powstaje hotel, a na działce obok mają stanąć dwa bloki.
Drewniana chałupa, opuszczony i zdewastowany dom, dzikie trawy za halą Podpromie – tak obecnie wygląda teren pomiędzy ul. Kilara, a Lenartowicza. Niebawem ma się to zmienić. Niewielki skrawek terenu za halą Podpromie jest w posiadaniu dewelopera Wikana.
Deweloper planuje tu postawić dwa bloki mieszkalne. W jednym z nich znajdzie się część handlowa. Powstanie garaż podziemny, ciągi piesze i drogi dojazdowe, plac zabaw.
Deweloper ma już za sobą starania o decyzję środowiskową. Wydział ochrony środowiska urzędu miasta Rzeszowa uznał, że nie ma potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla inwestycji. Szczegóły inwestycji nie są jeszcze znane.
Nieoficjalnie mówi się, że bloki miałyby mieć 12 pięter.
NIC WIĘCEJ NIE WIEM O TEJ LOKALIZACJI