Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -20,00%

Re: Nawisy wykupili???

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się z fidem. Raporty już dobre bywały i przed nimi nie było takich zakupów. Też myślę że ktoś wykupuje tanio bądź co bądź historycznie papiery i jak to będzie dalej kontynuowane to coś ktoś wie. TRR ma takie skoki co jakiś czas po 300% i czasami więcej w krótkim czasie ale nie przy raportach finansowych tylko najczęściej przy innych znaczących info. Trzeba czytać czy czasem ktoś z zarządu sie nie wzmacnia w papier chociaż w tym okresie przed raportem to im chyba nie wolno kupować??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX 3,45% 0,60 2023-03-22 12:09:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.