Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 13,42%

Re: Nawet nie ma się jak ewakuować z tej biedy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-07 o godz. 00:04 ~skubas napisał(a):
> A kto kwiczy bucu.
> Piszę to co widzę.
> Natomiast co do podniesionej kwestii, to jak byłeś przemądrzały tak jesteś, bo jakoś nie potrafiłeś się merytorycznie odnieść.
> A wiadomo, że raz na jakiś czas, to i gupi trafi.
> Tak więc po cholerę te wycieczki, skoro sam jesteś w czarnej dvpie, tyle że intelektualnej.

Heh, to powymienialiście sobie uprzejmości panowie, ale prawda - wszyscy tu siedzimy w czarnej dupie. Więc może teraz lepiej konstruktywnie - widzicie tutaj jakieś opcje wyjścia czy raczej zawiśliśmy na sporym biztechowym haku?

Wchodząc w Biztech zakładałem, że jest to mała spółka o zdrowym fundamencie, która powinna wypłynąć w tych czasach na fali cyberbezpieczeństwa, dotacji z UE, zapotrzebowania na takie usługi ze strony małych firm, które nagle znalazły się w obliczu konieczności zapewnienia zdalnej pracy i bezpieczeństwa danych, czy sektora budżetowego. Dodatkowo kierowałem się wybiciami spółek z tej samej branży i jednostkowymi podbitkami kursu, który co prawda trafiał na opór, ale wszystko to rokowało nieźle. Dużo nie wtopiłem, póki co trzymam, ale irytacja narasta - oddzielam przy tym to, co dzieje się ogólnie na rynkach/giełdzie od działalności spółki, która po prostu wykazuje bardzo mało aktywności w sprzyjającym dla niej czasie. Ostatnie espi informujące o znaczącej umowie było w grudniu...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIZTECH 0,00% 0,21 2022-12-02 09:25:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.