buahahah
przecież za 2-3 dni znowu będzie info o zbyciu akcji przez GNV ...
skoro mają być te wasze umowy i kurs 1.5 to by nie upychali ile wlezie wam za grosze tych akcji
oni wiedzą lepiej ... i sprzedają po maximum bo dobrze wiedzą że zaraz znowu 0,20 zawita albo niżej ...
i tak są zarobieni