Jeden dzien w tygodniu wzrostow a Ty nazywasz calkiem calkiem ???
Powolne wzrosty z malymi korektami a nie na wariata a pozniej a pozniej tydzien spadkow.
Ta firma jest typowo spekulacyjna - wchodzi sie w nia na chwilke przed wynikami. Niestety jest tu duzo utopionych do ktorych ja tez sie niestety zaliczam.