Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,80 zł , zmiana od tamtej pory: 16,67%

Re: Nareszcie wolny

Zgłoś do moderatora
To trochę poczekałeś. Swoją drogą jak masz kapitał to polecam: ailleron, cyber folks czy dekpol.
Ailleron akurat troszkę spadł, bo gorszy wynik za kwartał, ale ma dobre podstawy. Zresztą sam sobie sprawdź wg swoich kryteriów :)
  • Nareszcie wolny Autor: ~Uciekinier
  • Re: Nareszcie wolny Autor: ~ktos

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 0,23% 44,10 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.