Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,11 zł , zmiana od tamtej pory: -13,38%

Re: Napisane o MasterPharm

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-05 o godz. 16:31 ~xinwestory napisał(a):
> Dlaczego dobra spółka nie rośnie?
> >
> > https://crowdnews.pl/pomysly-na-inwestycje/master-pharm-spolka-zbyt-dobra-na-gielde/

No i mamy potwierdzenie tego co w artykule.

"Warszawa, 13.04.2021 (ISBnews) - Master Pharm miał 0,34 mln zł skonsolidowanego zysku netto w 2020 roku, co oznacza spadek o 97,3% r/r w skali roku, podała spółka powołując się na szacunkowe dane."

Będą dołować kurs, żeby za grosze ściągnąć z giełdy...???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MASTERPHA -1,11% 3,56 2021-07-29 16:07:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.