Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: -91,67%

Re: Najbliższe WZA

Zgłoś do moderatora
UWAGA !!!
Ważna informacja na temat udziału w WZA, każdy komu nie "na rękę" jest emisja bez p.p. proszony jest o rejestrację na najbliższe NWZA. Można to zrobić w poniższy sposób:

"Akcjonariusz posiadający akcje zdematerializowane na okaziciela, zgodnie z art. 4063 § 2 w celu udziału w Walnym Zgromadzeniu, powinien zażądać, nie wcześniej niż po ogłoszeniu o zwołaniu Walnego Zgromadzenia i nie później niż w pierwszym dniu powszednim po dniu rejestracji uczestnictwa w Walnym Zgromadzeniu, to jest nie później niż w dniu 4 stycznia 2016 roku, od podmiotu prowadzącego rachunek papierów wartościowych wystawienia imiennego zaświadczenia o prawie uczestnictwa w Walnym Zgromadzeniu
Zaświadczenie powinno zawierać wszystkie informacje, o których mowa w art. 4063 § 3 KSH, to jest: 
1) firmę (nazwę), siedzibę, adres i pieczęć wystawiającego oraz numer zaświadczenia, 
2) liczbę akcji, 
3) rodzaj i kod akcji, 
4) firmę (nazwę), siedzibę i adres spółki, która wyemitowała akcje, 
5) wartość nominalną akcji, 
6) imię i nazwisko albo firmę (nazwę) uprawnionego z akcji, 
7) siedzibę (miejsce zamieszkania) i adres uprawnionego z akcji, 
8) cel wystawienia zaświadczenia, 
9) datę i miejsce wystawienia zaświadczenia, 
10) podpis osoby upoważnionej do wystawienia zaświadczenia. "

Jeżeli łącznie będziemy posiadać min. 20% głosów to odrzucimy uchwałę o emisji, a przekroczenie progu 5% da nam możliwość zwołania NWZA i zaproponowania własnych uchwał.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku 2016 ! Pomyślności i Zdrowia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOYD 0,00% 0,02 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.