Ponieważ najlepsze dopiero przed nami i jest to bliższa przyszłość aniżeli dalsza?
Bo sporo z tego free floatu tak naprawdę nie jest free floatem tylko rozdzielone jest już dawno na kilku większych graczy, stąd realnie akcji w obiegu nie jest zbyt dużo co zresztą widać na arkuszu.
Ponieważ bez sensu sprzedawać coś co wg.np. mnie lepiej się obroni w trudnych czasach niż spółki z innych sektorów.
I dlatego że być może nie jesteś jedynym który przytuliłby większy pakiet, ale sam widzisz jak łatwo się do niego dobrać...