I to jeszcze jak perfidnie. Dexter wrócił z kolegami jenuszkiem, kaziutkiem o piszą bzdury żeby niezorientowanych naciągnąć na sprzedaż. Jak przed każdym wzrostem mam nadzieję że nikt im nawet 1 akcji po14 nie puści, a może nawet po 15 i pujdą z pustymi worami.