Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,81 zł , zmiana od tamtej pory: 109,42%

Re: Naganiacze swoje a rynek swoje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-06-30 o godz. 23:50 ~Haha napisał(a):
> Byle po trupach do celu i byle tanio kupić.

Czyli Twoim zdaniem ten kto piszę,że będzie spadać to naganiacz a ten który piszę,że będzie rosło to guru giełdowy za którym należy podążać?
Przyglądaj się uważnie jak rynek robi swoje ...;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -0,27% 18,45 2022-07-07 10:33:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.