Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,80 zł , zmiana od tamtej pory: -20,81%
Na akcjonariat.pl zdałem pytanie do Prezesa Siwca - czekam na odpowiedz.

Lockdownu w całej Polsce od 20.03.2021 do 08.04.2021r. dziś  zakażenia: 25052   zgony 453 , hotele zamknięte, loty i pociągi odwoływane a akcjonariusze na NWZA przyjadą licznie z całej Polski po 300 i 600 km do Ropczyc  lub jak ja 640 km i wyjazd już w Święta, gdzie powinienem spędzać je z rodziną . Na moje zapytanie ? dostałem w poniedziałek  15.03.2021 odpowiedź " wszystko ma być po staremu" w sprawie dwóch Walnych Zgromadzeń oraz odmowa na lądowanie helikopterem na terenie zakładu - odpowiada Pani Natalia Szewc taka jest decyzja Prezesa . Czas schować swoje ambicje i podjąć odpowiedzialną decyzję jak Pan nie szanuje siebie to proszę uszanować nasze zdrowie, zdrowie mniejszościowych akcjonariuszy bo to nie jest spotkanie pracownicze lub towarzyskie w 5 osób tylko przybędzie duża grupa osób z różnych stref zakażeń. Wycofanie spółki to ważna decyzja można ją podjąć w innych bezpiecznych okolicznościach tylko czy warta jest być może ofiar lub powikłań po covidowych. 
Pozdrawiam akcjonariusz - A.W

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROPCZYCE -1,22% 24,30 2026-01-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.