Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Na forumie hibernacja. Tak se napiszę.

Zgłoś do moderatora
Ola, co do Milisystemu. Teraz nie chodzi o inwestora.
Myślę że po prostu ci którzy mają ~40% w MILI sp. z o.o. wezmą za to ~15% - 30% w MILI S.A.

Myślę że kurs nie spadnie przynajmniej z dwóch powodów:
- część osób w tym roku sprzedawała za 1,6 - 2,3 i czekają na to żeby niżej odkupić;
- będzie wycena sp z o.o. przez rzeczoznawcę, a kałenef ma od pół roku spółkę pod lupą i zobaczy czy wartość godziwa;

To są moje domysły,Ty Ola rób co uważasz, żeby nie było rozczarowania, nie namawiam bo nie jestem jasnowidzem.
Może mam sentymentalne przywiązanie do papiera, myślenie życzeniowe, albo zaklinanie rzeczywistości,
czyli trzy z pułapek trejdingu, ale myślę że Mili to będzie rakieta w kosmos.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PREFAGRP -7,65% 31,40 2023-06-01 11:24:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.