Z Biomass nie zamierzam wychodzić,o ile żywioły nie pochłoną plantacji to powinno być nieźle,chciałabym nawet dobrać ale poniżej 0,75.
Pozatym ktoś z dojściem do mediów zaczyna obsmarowywać Paulownie w mediach. To może opóźnić wzrost kursu,wieleu pewnie to zniechęci.
Tu zaś .... :-)