Forum Forex +Dodaj wątek

Re: na edku krotko grajacy

Zgłoś do moderatora
Mam identyczne przemyslenia i tez mnie to juz irytuje... Jedno jest pewne, jak kupie dolara to za raz zacznie spadac z hukiem...