Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: -12,81%

Re: Na Comparic24.tv

Zgłoś do moderatora
Widać że pierwsze dwie części były nagrywane w tym samym czasie, jedna po drugiej, trzecia pewnie też. Wątpię by JC miał czas to oglądać czy tym bardziej robić poprawki, prawdopodobnie mówiąc "w drugiej części" chodziło mu o dalszą część wywiadu, a że ucieli gdzie ucieli, tzn że zobaczymy próbki w części trzeciej. Choć według mnie mówił o Suale w 6 i 7 minucie, tak trochę puścił oczko do nas. Choć mówił o dwóch spółkach, obstawiam że jedna to Saule a druga...(?).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -3,21% 10,55 2021-10-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.