Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,07 zł , zmiana od tamtej pory: -19,66%

Re: Myślę, że od jutra

Zgłoś do moderatora
jakie ma zanczenie raport będzei podobny jak za Ikw tu liczy sie raport za IIIkw który bedzie dopiero w listopadzie i pod to teraz sie skupuje jak chca oddawac poniżej 4zł to ich sprawa nigdy się nie kupuje za całość kasy a tylko za taka która może leżeć i czekać dywersyfikacja sie liczy chyba że ktos ma nerwy to może kupić sobie Vistal lub GAH albo Kernel wtedy to dopiero jest jazda i możliwośc utraty całości kasy a tu mamy w spółce 100 baniek na koncie i czekamy na info w co zaiwestują a jak będzie odpowiednie info to kurs sie nie otworzy na pojedyńczych widłach zapamiętajcie sobie to. Ja skupuje pomalutku z lewej i czekam do końca listopada POWODZENIA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -0,30% 3,27 2024-02-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.