raczej bardzo malo prawdopodobne zeby nie powiedziec ze niemozliwe.
Na stronie GPW w transakcjach pakietowych pula sprzedanych akcji podzielona byla na wiecej niz 2 linijki.
Dwie byly faktycznie duze, ale jedna zapadla mi w pamiec, bo opiewala na 15k sztuk.
Takze nawet gdyby jeden duzy podmiot kupil od obu sprzedajacych to raczej bezpiecznie zaparkowal ponizej 5% progu