Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,20 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: My tu gadu, gadu a kurs leci...

Zgłoś do moderatora
to nie sypanie i zauważcie że piki obrotowe pojawiają się na białych świeczkach , a nie na czarnych . dzisiejsza wypowiedz sasina w rmf sugeruje ze huty nie wygaszą a podejrzewam że mogło mieć to wpływ na kurs ,z obawy o zakłócenie płynności podpisanych kontraktów. domyślam się tylko że rury biorą właśnie z krakowa / ale to tylko moje przypuszczenia bo . zobaczymy jak zachowa się kurs gdy zacznie się procedowanie w sejmie spraw przedsiębiorstw energochłonnych . powodzenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROFI -1,37% 7,20 2019-07-17 13:54:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.