Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: MUŁ sie rusza 1% . 0.56% wolno systematycznie

Zgłoś do moderatora
otoz to!!!


Nie widze uzasadnienia az tak duzego spadku poza jednym chec zebrania przez duzych malych pkaietow ktore szly pod dywidende i kolejne duze ktore takze wowczas ei mieliy na pozmach 90-100zl oraz 80-90zl!!!!


Spolka ma sie najlepiej z energetycznych i to jest niezaprzeczalne!Skala dzialnosci firmy,oraz wyprcowane zysk operacyjny,dlug do ebidy,oraz konsekwentna polityka dywidendowa to zalety tej spolki ktora rynek zbyt mocno przecenil!a raczje ten wieloryb co ma 5000/3000 i 5000/2000 k w swoich pakietach sterujac kursem tak jak mu sie to podoba i to on decyduje kto i kiedy i za ile moze kupic oraz sprzedac,nie sugerujac sie silnymi fundamentami spolki na tle branzy w eurpie i na swiecie!!!!


skoro w 2miesiace mogl kurs z 97 zloty zbic na 71,5 to w najblizsze 4misiace do konca roku spokojnie jak zeche wroci na te pozimy i zmaknie powyzej 100zl! jego decyjza szkoda tylko ze zachaicalo mu sie to przed dywidenda ale doskonale go rozumiem wtedy ruch wiekszy a on i tak jest zaorbiony bo sobie taniej zbierze z rynku!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -1,96% 150,00 2022-12-02 15:10:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.