Dnia 2019-03-23 o godz. 09:56 ~JonnyCage napisał(a):
> Przydalby się taki program do krwawnicy i odleszczania. ZiZ moze znasz?
hehe.. ..przez dwa dni (czwartek i piątek ub. tygodnia) kupujący brali po 14,xx; dzisiaj sprzedający oddają poniżej 13-tu.. nie czekając nawet czy kupcy na wyższe poziomy się zechcą ustawiać.
Znowu rozbieżność oczekiwań rzędu 10% i to bez istotnych sygnałów ze Spółki..