Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  241,70 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Można się rozejść

Zgłoś do moderatora
GTA ma być w listopadzie tego roku jeśli znowu nie przesuną - nie moje klimaty nie lubię żadnego GTA po San Andreas i nie trawie gta on-line. Premiery cdpr i GTA raczej nie są planowane nawet w podobnym terminie różnica to minimalnie kwartał więc raczej to nie będzie problem po maju zobaczymy, zwłaszcza jak z gamingu za niedługo zostanie niewiele spółek do inwestowania typowo gamingowych innych niż TT i CDPR polecam podcast zarzucony kilka wątków niżej tam więcej szczegółów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 5,09% 247,80 2026-03-04 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.