Każdy musi sam ocenić.
Tutaj dopiero wszystko co lepsze, dobre i bardzo dobre jeszcze przed nami. Tak naprawdę to jest cicho na forach, poza kilkoma narwańcami co piszą w zależności jak posiadają i naganiają bo chcą sprzedać lub gdy chcą kupić wtedy naganiają, że ble itd...
Pieniądz lubi ciszę, przyjdzie czas, że skoczki odpadną a karawana będzie jechać dalej bez szczekaczy ale trzeba wyzbierać to co jeszcze się uda