Dobierałem przed 30, jak zrobili intradejowo -8, przed 40, chyba -6, teraz dołek był dużo płytszy,. bo pewnie wielu zaczęło się interesować.
Wygląda to naprawdę dobrze, a i w czasach KW tak walkowanego przez liska ta spółka sie dobrze prezentuje...
potencjalny "kryzys" teżokay bo likwidując etaty wchodzisz w roboty...pg to pisał chyba...
Tak czy owak gram tu na bardzo długi termin:) głównie pod dywidendę i mam już 30% portfela po dzisiejszym dniu/potem 7 innych spółek/