Co masz na myśli przed asymilacją? Przecież dzisiaj jest ostatni dzień przed. Jakby cokolwiek mieli zrobić, zrobiliby już dawno temu, zresztą nie widzę potrzeby, Advantum ma te akcje po 10 gr, więc na dziś dzień mają 400% zysku, mało? Zapowiadają się tanie akcje, dużo akcji - to jest możliwy scenariusz i nie naganiać.