ja sie spodziewam dywidendy rzędu 6-7zł i podjazd kursu pod fibo na poziom ok 32zł. i tam mielenie do odcięcia dywidendy. A co dalej to nie wiadomo. wystarczy ze Morawiecki powie do kamer że Torpol będzie naszą główną spółką od inwestycji kolejowych na UKR i mamy wystrzał jak na Mercatorze.