Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: moze zaczna wkoncu

Zgłoś do moderatora
przy 10 zl fundy sie skracaly.na duzych obrotach sprzedawaly a potem cena spadalo duzo nizej nawet bylo 6.7 zl.tego nie zrobili drobni.amplico ofe to np.zrobilo jest info na espi.ja mam u nich polise i dzwonil dzisiaj ich agent z centrali z warszawy i troche z nimi pojechalem .dalem przyklady spolek zdrowych ktore amplico zarznelo typu arcus,tim czy ceramika nowa gala i wszystkie dywidendowe,bardzo sie dziwil skad to ja wszystko wiem a jak mu powiedzialem ze glowny zarzadzajacy fundow amplico-krzysztof stupnicki zostal wyrzucony to nie chcial wierzyc,niech sam sprawdzi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW -3,23% 4,80 2026-02-18 10:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.