Puk puk, czy tu mieszkają jacyś homo sapiens? raczej nie, bo nikt nie widzi, że jest bessa i że będzie jeszcze długo bo cała strefa euro się sypie. I dopóki Unia nie opracuje przynajmniej planu ratowania gospodarek euro, to fundusze, ktore są jedynymi poważnymi graczami na giełdzie zdolnymi do odwrócenia bessy, nie będą się pakować w kupno akcji a wręcz przeciwnie, będzie to co trwa już od kilku miesięcy czyli wyprzedaże. I żadna spólka a co dopiero taki mały PCG nie pójdą w stronę hossy, wbrew ogólnym nastrojom. Im szybciej to zrozumiemy, tym będzie mniej głupawych wpisów w stylu "od jutra jedziemy!!!" i mniej rozczarowań.