Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,91 zł , zmiana od tamtej pory: 6,32%

Re: Moze ktos powiedziec

Zgłoś do moderatora
OPL, koreluje odwrotnie, w czasie bicia rekordów na WIG winno spadać, a trakcie bessy zazwyczaj rośnie o 10%. To typowa spółka defensywna i powinna spaść powiedzmy do 6,6-7 zł, by w szczycie hossy zaincicjować wzrostyi w dnie bessy dobić do do 7,8-9 zł.
Są od tego odchylenia, ale zawsze uwazana jest za przystań dla inwestoró którzy mienią akcje przy nadchodącej bessie. Jest też wskaźnikiem rozpoczęcia bessy pod warunkiem 3 miesięcznego zjazdu na EOCD CLI. Ta koniunkcja musi wystąpić dla instytucji typu JP M.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -1,12% 8,41 2022-01-14 17:03:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.