Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: -30,80%

Re: Może Friz zajmie wspólnie VRem

Zgłoś do moderatora
Rozważamy też akwizycję spółki specjalizującej się w obszarze produkcji szkoleń VR i narzędzi wsparcia procesów biznesowych bazujących na technologii AR.” - podsumowuje Sławomir Matul, Prezes Zarządu Spółki VR Factory Games Sp. z o.o.
http://www.newconnector.pl/surfland-systemy-komputerowe-polaczy-sie-z-vr-factory-games

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFACTORY 12,36% 1,00 2022-12-05 17:00:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.