ja bym dzis nie wchodził. po co miec nerwowy weekend. moim zdaniem mozliwe zniesienie wzrostów o polowe czyliponiedzialek od rana zwała do okolo 4zl wtedy mozna sie zastanawiac... tak mysle alewiadomo moge sie mylic;)jak dzis wskoczysz to szacun za big cohones hehe;)