Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: 111,32%

Re: Moim skromnym subiektywnym zdaniem kierunek 5,08-5,20

Zgłoś do moderatora
Zobacz wątki dotyczące ZUE Zobacz profil ZUE  
Autor: ~jojne [31.61.250.*] 2023-05-19 17:38
Opublikowano przy kursie:  5,28 zł , zmiana od tamtej pory: 0,76%
Re: -8 %. Co tu sie stało?
Zgłoś do moderatora
Torpol również osiągnął gorsze wyniki w I kwartale rdr.
Raz jeszcze powtarzam-cierpliwi zostaną nagrodzeni
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cierpliwi w czekaniu na niższy kurs tym bardziej zostaną NAGRODZENI !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZUE 0,90% 11,20 2025-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.