Myślę, że ta działka ma sporą szansę na rozwój. Wojsko jest bardziej zacowane jeśli chodzi o IT i cenie małego czołgu mamy system analityczny. Nasza armia po policji wydaje się naturalnym kandydatem na kolejnego klienta. Inne mniejsze państwa Nato też mogą być zainteresowane. Ostatnie kontrakty dla agencji wywiadowczych oraz armii USA tym bardziej mogą pomóc.