Bez przesady, nie ma info na jakim poziomie jest zwrot z produkcji. Może się okazać za kilka dni, że już dalsza sprzedaż daje im zysk. Pewnie będzie jeszcze teraz ściąganie akcji po fajnej cenie, a później z pierwszym info dzida w górę:) leszcze teraz puszczają swoje pakieciki. Przecież było wczoraj widać jakimi partiami ktoś ściągał z rynku akcje:)