Tylko czekam kiedy w ogólnoświatowych mediach DataWalk będzie wymieniana na rowni w rządowych instytucjach przy jakiś sukcesach . Mieliśmy przykład ....handel żywym towarem , Ukraina..... Teraz jeszcze DW się tym musi chwalić ale już niedługo i sytuacja się odwróci.