Nie wiem co było mocnego w tej konferencji, zmienili slajd z pipeline, wcześniej wskazywali fazy proof of concept jakie mają na poszczególnych projektach, a teraz podzielili to wszystko na etapy, pewnie po to by nie było widać wprost, że żaden z projektów nie posunął się do przodu... + w odpowiedziach na pytania padło, że kolejne kwartały są potrzebne do komercjalizacji i nie przewidują komercjalizacji w tym roku. Ewidentnie nie odpowiadali na trudne pytania, a jak już na coś odpowiadali to powtarzali frazesy, które każdy akcjonariusz zna na pamięć.
Z plusów jakich się dopatrzyłem to ruszyła powoli sprzedaż tuszów i drukarek, tyle że z tej sprzedaży nie pokryją kosztów operacyjnych.