Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: 250,88%

Re: Minus 6% czy więcej ???

Zgłoś do moderatora
Pass, polemizowanie z moimi postami nie jest obowiązkowe :)
Ale skoro już raczyłeś wyrazić swoją ocenę o emisji akcji UL, jako dobry pomysł, to może przedstawisz swoje zdanie, jak oceniasz fakt zwiększenia ilości akcji ze 100.000 do 450.000? Przecież po tej emisji CIG będzie w posiadaniu ledwie 22% akcji UL i straci podstawę do konsolidowania z nią wyniku. Byś może to tłumaczy zdanie, jakie pojawiło się na strefienaganiaczy:
Decyzja o emisji akcji i debiucie jest kolejnym krokiem do usamodzielnienia się spółki od grupy CI Games.
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -0,99% 3,00 2026-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.