Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: minimum + 10%

Zgłoś do moderatora
Spolka TUP ma tak wiele mozliwosci , ze nie sposob przewidziec decyzji Moritz ow.
Poniewaz idzie wiosna i zaczyna sie sezon w budowlance, powoduje to zaktywizowanie sie zarzadu spolki.
Mysle tez , ze strategia przyjeta przez Prezia jest OK.
Jestem dobrej mysli i....zwiekszam zawartosc porteliczka :).
I oto chodzi, o to chodzi....
Kris, Twoje koncepcje sie sprawdzaja i to mnie cieszy.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTA 3,24% 1,91 2025-09-26 16:04:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.