Prezes, co jest z tymi klientami? Zdecydowali się, czy nie ? Mieli dać odpowiedź do końca 2019 r., minęły już dwa tygodnie 2020 r. i stanowiska klientów brak. Może to była kolejna ściema dla naiwnych? A urządzenie w Ottaviano pracuje? Miało ruszyć z końcem 2019 r. Ruszyło ? A może to była kolejna ściema dla naiwnych? A jak zakończył się test paneli PVT? Miał być dokonany latem 2019 r. w Polsce (wcześniej był pomysł na test we Włoszech). I co, działają, odsalają wodę, ratują świat? A może to była kolejna ściema dla naiwnych? I można w ten deseń mnożyć bajki prezesa o żelaznym wilku... Pozdrowienia dla naiwnych...