Panikują bo sprzedaja a to początek spolki i w dodatku emisja po 740 i to niemala a oni by tyle za akcje niedali jakby niewiedzieli jakie spoka będzie mieć kontrakty a 2 mld kapitalizacji to grosze jak na spoke ktura ma być 4 w Europie 20 mld to tak a nie jakieś drobne spolka posiada technologie kosmiczne i juz przetestowane i klijetow ma dość tylko produkcje zwiększyć bo takie zapotrzebowanie jest